agencia de marketing

Доставка і оплата 

Оформлення замовлення

Замовлення через сайт ми приймаємо цілодобово. Обробляємо протягом 1-3 днів. Якщо у вас виникли питання, ви завжди можете написати нам у WhatsApp, віконце праворуч внизу.

Замовлення жетону-адресника

Щоб замовити жетон, натискайте покроково на вибрані вами варіанти форми, кольору, розміру (навіть якщо розмір тільки один у жетона, все одно потрібно
натиснути на кнопочку для вибору). Обов’язково перевірте правильність імені та номеру телефону.

Гравіювання жетонів відбувається один раз на тиждень, в п’ятницю, а відправлення у суботу. Зважайте на це при замовленні.

Доставка по Україні

Всі замовлення по Україні ми надсилаємо кур’єрською службою Нова Пошта.
Вартість доставки оплачує клієнт при отриманні товару згідно з тарифами встановленими перевізником.

Номер ТТН ми надішлемо вам на емейл, який ви вказали під час оформлення замовлення. Ви зможете легко відстежити посилку на сайті Нової Пошти. Коли товар прийде на вказане вами відділення, компанія Нова Пошта надішле вам повідомлення.

При отриманні посилки обов’язково перевірте цілісність та повну наявність товару. Якщо ви виявили пошкодження або чогось не вистачає, відмовтеся від посилки та напишіть заяву про пошкодження у відділенні пошти. Так ми зможемо компенсувати пошкоджений товар, а вам надішлемо новий.

Міжнародна доставка

Відправлення товарів за межі України ми здійснюємо за допомогою Укрпошти. Доставку товару оплачує клієнт під час оформлення замовлення на сайті. Терміни доставки від 2х до 7ми тижнів залежно від країни одержувача. Трекінг номер відправляємо на емейл, який ви вказали при оформленні замовлення.

Ми не відправляємо товари в країну агресора – росію.

Оплата

Оплата на сайті відбувається у євро. Якщо ви бажаєте оплатити товар у гривні, це можна зробити, написавши нам в Instagram або оформити замовлення у нашому магазині на Prom.ua.

Дякуємо, що обрали Lavi.Joy

Ми щасливі бути частинкою щастя вашого хвостика!