agencia de marketing

Lavi.Joy - твій квиток
у догфрендлі життя

Наші улюбленці не вміють говорити, але мають багато потреб. Ми розповімо кожному господарю, що важливо для собак та котів, як тримати баланс між особистим комфортом та щастям хвостика.
Lavi.Joy – бренд-амбасадор догфрендлі життя для тебе та твого улюбленця.

Про нас

Мене звуть Даша, а мого собаку – Джой. Я довго шукала ідеальний адресник для нього, та коли не знайшла, вирішила створити сама, потім стала робити такі ж для собак моїх друзів. Так народився бренд Lavi.Joy. Тепер він не лише про адресники, а й про комфортний побут з хвостатим.

Моя місія

Я хочу подарувати кожному господарю квиток у догфрендлі життя. Адресник потрібен для безпеки улюбленця, а бокс для іграшок не лише допомагає підтримувати чистоту вдома, з ним можна і трюк вивчити, щоб песик збирав іграшки назад після гри. Кожен наш товар – про взаємний комфорт хвостиків та їх господарів.

Чому ми

Ми піклуємося про деталі кожного товару: адресники та шнурочки довговічні й переживуть будь-яку погоду, нюхальні килимки допоможуть ліниво розважити собаку, а господар зможе відпочити. Незабаром ми будемо поповнювати наш каталог товарами, які допоможуть тобі підтримувати комфортне життя з твоїм улюбленцем.

Про благодійність

5% від прибутку відправляємо в притулок для собак під Києвом. Ми мріємо, щоб у кожної собаки був дім. А поки цей момент не настав, ми піклуємось про них: раз на тиждень з друзями їздимо до собак, вигулюємо та годуємо. Приєнуйся до поїздок – пиши в наш Instagram, щоб дізнатись про найближчий візит.